PUR a PIR systémy pro průmyslové a stavební aplikace

Menu

KEYMARK CERTIFIKACE

Synthesia International certifikovala svoje materiály Poliuretan S Spray a získala pro tyto materiály certifikaci KEYMARK pro tepelně izolační systémy.  Základním parametrem pro získání značky KEYMARK  je vlastnění certifikace EN ISO 9000 pro výrobní procesy a bezpečnost. 

KEYMARK je evropská značka založená na principu "jeden standard, jedna zkušebna, přijímané všude". Pokud je výrobek přezkoušený, certifikovaný a získal značku KEYMARK v jedné zemi, není třeba znovu opakovat zkoušky a certifikaci v jiných zemích EU (princip globálního přístupu one-stop testing).

KEYMARK je provozovaný certifikačními orgány, které byly zmocněny podle CEN nebo CENELEC a které jsou akreditovány na základě normy EN 45011 (ISO/IEC Guide 65).

Značka KEYMARK pro teplně izolační materiály pomáhá architektům a projektantům rozeznávat produkty, které splňují minimální parametry a požadavky dané harmonizovanými normami EU, např. EN 14315-1 a produkty, které plně vyhovují všem Evropským normám pro daný produkt na daném místě použití a ve všech oblastech EU norem. 

 

KEYMARK značka a Certifikace byla zavedena ve všech státech EU a je akceptována např. jako ekvivalent národních certifikací v zemích jako je  Anglie( BBA and BSI), Německo( FIW and DIN CERTCO), Polsko(IMBiGS) a SINTEF v Norsku.